7 maja 2017 Udostępnij

Ranking marketów budowlanych - najbardziej kompleksowe usługi?

Jeśli weźmiemy pod uwagę ranking marketów budowlanych, które mają najlepsze oferty warto wziąć pod uwagę przede wszystkim takie elementy jak cena sprzedawanych produktów, jakość obsług, jakość produktów, szeroki wybór, organizowane w sklepach promocje, możliwości transportowe.

Opierając się o te kwestie łatwo będzie znaleźć rzeczywiście najlepsze dostępne na rynku markety, które świadczą profesjonalne oraz kompleksowe usługi.

Miejsce 1

Pierwsze miejsce w rankingu otrzymał sklep Castorama, który ma różnorodne produkty, większość z nich w dobrej cenie. W tym markecie często przeprowadzane są promocje, które mogą podnieść atrakcyjność cenową zakupów. Jeśli chodzi o tą sieć można również liczyć na dogodny transport ze strony sklepu. Mamy tam również wykwalifikowany personel, który stara się dokładać wszelkich starań do tego, by pomagać klientom, gdy mają jakiekolwiek problemy z zakupem.

Miejsce 2

Na drugim miejscu znajduje się sklep Obi, który jest chętnie odwiedzany przez klientów, którzy chcą wyposażyć mieszkanie, kupić eleganckie wykończenie do domu czy też produkty, które są potrzebne do stworzenia pięknego ogrodu. W markecie nie ma problemów z zamówieniem transportu a świadczone usługi są kompleksowe. Oczywiście na uwagę zasługuje dobra cena, jakość produktów a także możliwość znalezienia wielu ciekawych elementów, do wyposażenia wnętrz.

Oferty materiałów budowlanych

Miejsce 3

Trzecie miejsce ma market PSB, który charakteryzuje się tym, że ma dobre jakościowo produkty oferowane w atrakcyjnych cenach. Sklepy są lokalnie dostępne i najczęściej pracują tam kompetentne osoby, które mogą nam podpowiedzieć jakie produkty warto wybrać. W ofercie znajduje się także opcja zamówienia transportu ciężkich ładunków. Koszt dostarczenia tych towarów będzie atrakcyjny i poprawi komfort zakupów

Miejsce 5/6

Kolejne punkty to dwa markety ustawione przez nas równorzędnie, będzie to Nomi oraz Leroy Merlin. Niska pozycja tych sklepów wynika przede wszystkim z trudności ze znalezieniem osób w sklepie, które podpowiedzą nam jaki produkt wybrać. Dodatkowo ceny są tam często wyższe. W wielu przypadkach okazuje się również, że w tych sklepach wybór produktów jest mniejszy niż to się dzieje w przypadku innych wcześniej wymienianych tutaj marketów. Na plus dla tych sklepów należy zaliczyć to, że oferta sklepów jest atrakcyjna, jeśli weźmie się uwagę koszty dostarczenia ciężkich ładunków.

Miejsce 7

Na ostatnim miejscu znajduje się market budowlany Brico Marche. Znajduje się on przede wszystkim w mniejszych miejscowościach, najczęściej nie ma tam aż tak silnej konkurencji. Dlatego produkty sprzedawane w tym markecie są rzeczywiście bardzo dobre jakościowo, jednak cena nie jest zbytnio konkurencyjna. Osoby, które dokonują zakupów w Brico Marche mogą mieć mały problem ze znalezieniem dobrego sprzedawcy, który będzie mógł coś podpowiedzieć. Warto pamiętać jednak, że w tym sklepie dość często można spotkać atrakcyjne promocje. Sklep chcąc walczyć o klienta gwarantuje nam również dostawę towarów i opcję niskooprocentowanych zakupów ratalnych.

Komentarze (0)