4 kwietnia 2017 Udostępnij

Przegląd najciekawszych internetowych marketów budowlanych

Poszukując materiałów budowlanych i wykończeniowych coraz częściej zastanawiamy się nad tym, czy nie skorzystać z możliwości, jakie otwierają przed nami markety budowlane funkcjonujące w Internecie. Pozwala nam to nie tylko na oszczędzanie czasu, ale i pieniędzy, a do tego wcale nie musimy wychodzić z domu, aby dokonać niezbędnych zakupów.

Z zapotrzebowania na tego rodzaju usługi doskonale zdają sobie sprawę także same markety, systematycznie rośnie więc liczba tych, które starają się, aby ich internetowa oferta była możliwie jak najbardziej atrakcyjna.

Dostawa do domu

Normą stają się dziś więc nie tylko same zakupy sieciowe, ale również konsultacja telefoniczna i wygodny transport towarów docierających bez problemu pod wskazany przez nas adres. Oczywiście, nie wszystkie e-sklepy radzą sobie tak samo dobrze z oczekiwaniami, jakie mamy w stosunku do nich. Podczas oceny ich atrakcyjności warto więc zwrócić uwagę zarówno na jakość asortymenty, jak i na jego dostępność i przejrzystość strony www. Warto też zapoznać się z rankingiem marketów internetowych, który również może okazać się pomocny podczas poszukiwania idealnego rozwiązania.

Asortyment Leroy Merlin

Pierwsze miejsce należy w tym przypadku do marketu Leroy Merlin i nie można nie zgodzić się z tym, że sieć zajęła je bezapelacyjnie, a jej dominująca pozycja nie budzi wątpliwości. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim rozbudowana strona www, nie można jednak nie docenić również dobrej jakości zdjęć i przystępnego, wyczerpującego opisu produktów, które można kupić przez Internet. Plusem Leroy Merlin jest też bogaty asortyment, odwiedzając internetową stronę sieci można więc odnieść wrażenie, że jest ona bogatsza niż ta, z jaką mamy do czynienia w samym sklepie.

Sklep internetowy

Nowoczesny sklep internetowy Praktikera

Drugie miejsce należy do Praktikera, który również przywiązuje dużą wagę do tego, aby jego strona www była atrakcyjna z punktu widzenia klientów. Owszem, sieć nie jest aż tak duża, jak ma to miejsce w przypadku Leroy Merlin, stron www jest jednak przygotowana z dużą starannością i imponuje zarówno z uwagi na swoją przejrzystość, jak i dlatego, że pozwala na łatwe wyszukiwanie tych produktów, które w danym momencie interesują nas najbardziej. Stronę warto odwiedzać regularnie także dlatego, że często pojawiają się na niej promocje, a te umożliwiają nam spore oszczędności i zakupy, których nie da się żałować.

Intuicyjna strona NOMI

Niemal każdy, kto poszukiwał materiałów budowlanych i wykończeniowych za pośrednictwem Internetu, musiał też natknąć się na sklep www NOMI i w większości przypadków współpraca z nim była określana jako udana. Strona www sklepu jest przejrzysta, a do tego jej wykonanie jest przyjazne dla klienta. Zakupy nie są trudne również dlatego, że można skorzystać z solidnych filtrów wyszukiwania, a dzięki temu produkty można dzielić tak z uwagi na ich markę, jak i na cenę oraz rodzaj. Imponuje także dział pomocy, dzięki któremu bez trudu znajdziemy odpowiedź na wszystkie pytania, które mogą nas nurtować podczas zakupu, a nawet – dział porad. Poza podium znalazły się Polskie Składy Budowlane i w tym markecie możemy jednak znaleźć wyjątkowo interesujące oferty na stronie www.

Komentarze (0)