17 października 2019 Udostępnij

Przegląd najlepszych marketów budowlanych

Tak remont, jak i sama budowa domu, nie należą do zadań prostych. Osoby, które zastanawiają się nad skorzystaniem z fachowej pomocy mogą jednak liczyć na wskazówki odnoszące się także do tego, gdzie zakupić potrzebne materiały. Sytuacja komplikuje się w momencie, w którym planujemy samodzielne zakupy. W takim przypadku powinniśmy też samodzielnie dokonać wyboru najlepszego rozwiązania.

Jeśli zależy nam na materiałach, które okażą się rzeczywiście funkcjonalne, musimy mieć na uwadze to, że liczy się nie tylko ich cena, ale i wysoka jakość. W tym miejscu nie można nie docenić zalet, jakie posiadają hipermarkety budowlane, w zdecydowanej większości przypadków pozwalają nam bowiem nie tylko na zaopatrzenie się we wszystkie niezbędne rozwiązania, ale i umożliwiają sięgnięcie po te, których znakiem rozpoznawczym jest naprawdę wysoka jakość. Warto zatem zapoznać się z ich subiektywnym rankingiem. Być może pomoże on w wyborze tego podmiotu, do którego należy skierować swoje kroki w pierwszej kolejności poszukując naprawdę efektywnego rozwiązania.

PSB

Jeśli weźmiemy pod uwagę wysoką jakość materiałów, pierwsze miejsce z pewnością należy się Polskim Składom Budowlanym. Wiele osób nie ma najmniejszych wątpliwości, co do tego, że właśnie one mogą nam zaproponować produkty, o których można powiedzieć z przekonaniem, że charakteryzują się najwyższą jakością. Atutem PSB jest przede wszystkim różnorodność ofertowa, choć duże znaczenie ma również profesjonalizm obsługi oraz możliwość sprowadzenia produktów niestandardowych, które w danym momencie są potrzebne klientowi.

Leroy Merlin

Zaraz za PSB plasuje się sieć sklepów Leroy Merlin, znana między innymi z tego, że pozwala klientom na kierowanie się ceną podczas wyboru produktów o wyższej lub niższej jakości. To także sklep, w którym można liczyć na naprawdę solidne rozwiązania nawet, jeśli mają być one dość drogie, zakupy w nim pozwalają więc na solidny remont lub budowę.

Atrakcyjne materiały budowlane

Praktiker

Na najniższym stopniu podium znajduje się Praktiker znany przede wszystkim z tego, że pozwala na zakup produktów najlepszych jakościowo wówczas, gdy chcemy zaopatrzyć się w proste narzędzia, farby, kleje, a zwłaszcza – w akcesoria ogrodnicze. Praktiker pozwala nie tylko na udane zakupy, ale również na zwrot towaru do sklepu, jeśli nie spełnił naszych oczekiwań albo nie okazał się nam przydatny.

Castorama

Warta wzmiankowania jest też Castorama znana między innymi z tego, że można tu zaopatrzyć się w solidne i naprawdę tanie rozwiązania. Można tu trafić nie tylko na narzędzia, ale i na elementy wyposażenia oraz akcesoria wykończeniowe. I tu bez trudu zwrócimy też towar, który nie sprawdził się podczas remontu i budowy. Za Castoramą uplasowała się sieć BUD MAT znana choćby z ogrodzeń wysokiej klasy oraz bardzo bogatego wyboru tych rozwiązań, które pozwalają na budowę i remont dachów. Nie ma tu tak szerokiej oferty, jak w innych marketach, rekompensuje to jednak jakość, której można zaufać.

Bricomarche

Również Bricomarche nie rozczaruje osób, którym zależy na produktach odznaczających się wysoką jakością. Oferta marketu obejmuje nie tylko produkty budowlane, ale również wykończeniowe, jego znakiem rozpoznawczym są przy tym znakomite promocje. Kolejne miejsce zajmuje Obi ceniony zwłaszcza przez osoby szukające akcesoriów ogrodniczych.

Komentarze (0)